Ze względu na wejście w bezpośredni czas przygotowań do akcji letniej, informujemy, że jeszcze do 10 czerwca przyjmujemy zamówienia na bluzy mundurowe. Zamówienia te powinny zostać zrealizowane do końca czerwca. Zamówienia złożone po tym terminie mogą mieć wydłużony czas realizacji.  


Drogi skaucie, instruktorze, rodzicu!

Aby dobrze złożyć zamówienie, proszę dokonać pomiarów osoby, dla której zamawiany będzie mundur oraz dodatki, np. beret.

Po zmierzeniu skauta proszę przejść do zakładki zamówienia i złożyć zamówienie zgodnie z wykonanymi pomiarami.

Jeżeli w tabeli rozmiarów udało ci się znaleźć bluzę pasującą do ciebie, to złóż zamówienie poprzez formularz: "Zamówienie bluzy mundurowej - wymiary standardowe".

Jeżeli zaś planujesz złożyć zamówienie, podając swoje indywidualne wymiary, to wybierz formularz: "Zamówienie bluzy mundurowej - wymiary niestandardowe". 

Aby dobrze się zmierzyć zastosuj zasady pokazane na rysunku

 

Rozmiarówki - bluza mundurowa kl. A

Rozmiarówka młodzieżowa i męska

 
Rozmiarówka damska

 

Rozmiarówki - spodenki i spódnice mundurowe kl. A

Rozmiarówka męska

 
Rozmiarówka damska

 
 
Berety

Obwód głowy proszę mierzyć na wysokości środka czoła.

 
Mundury kl. B

Zgodnie z ustaleniami Komendy Głównej, w Skautach Króla nie ma jednego, obowiązującego wzoru munduru kl. B. Na chwilę obecną w sklepie dostępne są, jako propozycja dla szczepów, koszulki polo.. Z czasem oferta różnego rodzaju koszulek: T-shirtów, polo i innych będzie się rozszerzać. Szczepy mogą również zlecać przygotowanie oferty dla szczepu. Mogą również szukać ubiorów dla siebie na własną rękę. Ważną zasadą jest jednolitość mundurów kl. B dla całego szczepu. A więc kadra szczepu musi podjąć decyzję, co do rodzaju noszonej w jego ramach koszulki, bluzy, czy koszuli. Ważne też, by wybrany strój nie był wzorzysty. Tak, aby wybrana przez szczep naszywka SK na mundur kl. B, była wyraźnym elementem identyfikującym.

Rozmiarówki koszulek polo oraz dostępna kolorystyka będzie widoczna już wkrótce. Chwilowa niedostepność spowodowana jest zmianą dostawcy oraz zmianami w gamie kolorystycznej wprowadzonymi przez firmę stedman

Konto sklepu:

mBank 03 1140 2004 0000 3902 7623 7147